Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2005, 01:30   #3
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Ciekawy post :>
Miej nadzieję na dobry humor Milly po jej powrocie
Ale wracając do tematu (a trochę zły dział na umieszczenie takiego tematu, ale to tylko szczegół) (wiem, nie zaczyna się zdań od ale).
Zastanawiam się, czy przypadkiem Pan się trochę nie czepia. Nie ma ludzi doskonałych, więc ludzi doskonale piszących także nie ma (wiem, wiem, nie powiedziałem nic nowego, zapewne spodziewałeś się takich słów, ale taka jest prawda, chociaż może wyjątkiem jesteś Ty, ale to się jeszcze okaże).
Tylko należy sobie zadać pytanie, czy słuszna sprawa (zmniejszenie ilości błędów na forum, całkowite ich usunięcie nie jest możliwe) ma zostać przesłoniona sporadycznymi (a nie jest ich sporo... chociaż, w porównaniu z innymi...) błędami osoby mającej taki a nie inny podpis? Pisząc post, człowiek nie zawsze ma czas zastanowić się nad każdą literką i zdaniem, nie zawsze też siły dopisują, humor, chęci.
I tak (wiem, nie zaczyna się od I) mam wrażenie, że rzucam przysłowiowym grochem o ścianę bo, któremuś użytkownikowi przyśniło się, że jesteśmy beee.
Dobra idę spać, jutro próbna maturka z matmy.

Pozdrawiam wszystkich, którzy nie zawsze piszą poprawnie. (nie jestem taki samolubny i nie pozdrawiam tylko siebie, tak jak to uczynił mój poprzednik).
 
fleischman jest offline