Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2005, 10:17   #7
Ysabell
 
Reputacja: 1 Ysabell ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Tharivol
Nie tyle nieuprzejme co... niepotrzebne.
Tego bym nie powiedziała
Zawsze lepiej być jeszcze lepszym Wskazanie błędu jest samo w sobie potrzebne, zaś nieuprzejma może być i tak jest moim zdaniem, jego forma...


Cytat:
Napisał Tharivol
Uwaga "Bykom-Stop!" jest skierowana do ludzi, którzy zasady poprawnej pisowni mają gdzieś (albo jeszcze lepiej - wykręcają się zestawem "chorób" zaczynających się od "dys-")
Zwłaszcza zestaw chorób na "dys-" mnie nieodmiennie irytuje. Dysleksję z dużą częścią składowych mam od zawsze, a jakoś nigdy nie przychodziło mi do głowy, że mogę się przez to mniej starać. Przeciwnie, jakoś zawsze musiałam się przez to więcej starać...

-----
EDIT do postu powyżej
Hmm... Przeczytałam bardzo uważnie regulamin i poza punktem trzecim o którym już była mowa znalazłam czhyba trzy inne co do których można sie zastanawiać. Choć chyba, na miejscu Moderatorów, jednak bym warna nie dawała. Co doprowadza mnie do konkluzji: Jak to dobrze, że nie jestem tu Modem, oraz drugiej: Mod to ma jednak ciężkie życie...
Co do tego wątku nie jest wyłącznie na temat błędów ortograficznych a na ich temat w pewnym kontekście...
 
__________________
Ys.

"Więc gińmy za idee, lecz... nie za pochopnie" G. Brassens
Ysabell jest offline