Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2008, 16:11   #31
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
9 dni minęło, a ani jednego posta w rekrucie. Ludzie, zamiast pisać mi na PW czy gg o zgłoszeniach, napiszcie coś i tu, bo wstyd, że luda mało!

Po pierwsze, jeżeli ktoś jeszcze tego nie zna... Trailer gry, która stała się dla mnie inspiracją sesji, co zresztą sama jej nazwa sugeruje

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=UaHcMxfJlhY[/MEDIA]

Po drugie, właśnie dziś wysłałem ostatniego maila z poprawką. Wszystkie "poprawianie błędów" jest więc już zakończone i macie 11 dni na przysłanie mi kompletnych kart postaci.

Po trzecie, takie karty, którym nie wytknąłem błędy, albo błędy wytknięte zostały już poprawione, też już są. Łącznie szóstka. Nie ma co się jednak martwić - żadna nie jest "idealna" (bo i takie nie istnieją ), więc każdy z was ma szansę postrzelać sobie z kradzionego kałasza do Rosjan, przy okazji popijając sobie chłodny browarek...

No, to tyle.

Pozdrawiam!
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline