Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2008, 20:28   #31
ppaatt1
 
ppaatt1's Avatar
 
Reputacja: 1 ppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwu
Powiem tak, jeśli będzie więcej graczy niż oczekiwałem trzeba będzie wprowadzić selekcję, więc nic nie jest pewne
Kto przysłał kartę?
Zuki
Verax
bard10
Gadul

Jednej rzeczy nie przemyślałem, a już w kartach postaci pojawiły się sprzeczne informacje Otóż zapomniałem o napisaniu sposobu stawania się "odmienionym". Jedna osoba pisała o pigułkach, inna o zastrzykach. Po chwili namysłu stwierdzam:
Projekt był eksperymentem, naukowcy mieszali różne składniki i próbowali nowych środków "przyjęcia". Zależnie do którego oddziału trafiliście był tam inny model podawania leków. Więc równie dobrze ktoś może napisać o wsadzaniu pręta w odbyt, jak i o pigułkach szczęścia.

Sesję rozpoczniemy prawdopodobnie po 1, ale to zależy też od wydarzeń losowych. Każdy o utworzeniu sesji zostanie poinformowany "prywatną wiadomością".

W razie problemów itd. zapraszam na rozmowę pod numer g-g 8106105
 
ppaatt1 jest offline