Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2008, 15:04   #19
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Darken, będe się czepiał, niestety (!) nie spełniam wymogów stawianych na wstępie (wiek, doświadczenie), ale może określiłbyś się bardziej, użyłeś trzech bujających w nieoznaczoności terminów:
- "systemy raczej nie znane w polsce" (pomijam: Polsce), ale co wg Ciebie są to za systemy? Jakieś przykłady, kategorie, etc? W Bydgoszczy kilka lat temu namiętnie "cięto" w Gemini, które ja miesiąc wcześniej (jako nowość) widziałem na "konie" w Miami.
- "Anime" - całego? Od "Chi's sweet home", poprzez Czarodziejkę, Serię Gundam poprzez Ergo Proxy, Akiry, SE Lain, Death Note do anime ze znaczkiem 21+?
- "gier wideo" - ??? Fifa '09, czy N4SPD? Czy może "Project Necros" (póki co dla znających japoński)?

Ze swojego dodczenia wiem, że szybciej sie znajduje gdy określi się czego się szuka. Ogólniki bardziej odstraszają niż zjednują. Ktoś o małym doświadczeniu RPGowym nie rzuci się na nieznany system... A przyjść na sesję i nie zagrać (to mi nie pasuje, to też nie, tego nie chcę) już całkiem głupio...

"w przyszłą sobotę chcę poprowadzić sesję postapokaliptyczną w systemie "Blooded Steel" w Katowicach. Chętnych..." etc... - może będzie szybciej?
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem