Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2008, 09:16   #26
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Trochę o samym poście, znaczy "truth behind the story".

Może małego wyjaśnienia wymaga kwestia samochodów (łatwo znaleźć, ale oszczędzę szukania ). Oba wozy nie są standardowymi, choć są seryjnymi konstrucjami. 750Li HS jest wozem opancerzonym (spełnia normę VR6/VR7), czyli zaczymamy się bać od ciężkiej broni automatycznej (kilkukrotnego takiego strzału nie wytrzymają szyby), nadlatujących rakietek w wyrzutni ręcznych i min przeciwpancernych (na przeciwpiechotnych powinien "przeskoczyć"). Trochę wyposazenia dodatkowego, aby tego wieloryba uczynić zdatnym do jazdy... (i tak - jak go dostanę/dostaniemy przejadę się po skrzyni biegów...). Drugi - no cóż jedyne auto, które u BMW zasługuje na miano "sportscar"/"roadster" - mała, lekka popierdułka z niezłym silnikiem - szybkie, nie bezpieczne. Jedno i drugie na pewno stoi w jakimś saloonie Bavarien Motor Werke.

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zainwestował w kropę "prowadzenie"? Nie?!?!?

Scena zagrana jest po wcześniejszej linii - wyjaśniłem powody "iścia na noże" z Szeryf.
Co do wyposażenia - założyłem, ze Langhammer miał taki styl pracy. To na czym mu zależy, czego faktycznie potrzebuje do realizacji zadań - to pieniądze - za nie może kupić dowolne wyposażenie... Tyle, ze pogrywa na nosie Regine (bo faktycznie do jej obowiązków należy "stawianie do pionu" niesfornych kainitów). Sprawa jednak jest na tyle poważna, że "w ten czy inny" sposób ściągnięto do Elizjum "zaufanych ludzi"... Mogę nawet podejrzewać, że Książe wręczając Lotharowi kasę delikatnie przekonał go do pojawienia się w sali...
Mieszkanie tymczasowe to wynik dwu spraw: gdzieś musimy się przynajmniej spotykać (jeżeli już nie spać w jednym miejscu), a Langhammer stara się uniknąć sytuacji spotykania się w czyimś schronieniu, czy umawiania "na rogu".

Jakby były jakieś pytania/uwagi/whatever to prosze o info - zedytuję posta.
 
Aschaar jest offline