Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2008, 20:17   #18
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Ok, rozpisałem Wam karty. Nie wszyscy podali bóstwa, proszę o uzupełnienie. Nie wszyscy też podali atuty, więc dodałem je sam. Jak widać umiejętności rozpisane dość szczegółowo, % oznaczają stopień znajomości. 0 - 100% oznacza od słabiutkiego do świetnego ale wciąż tylko normalnego człowieka. Gdy zaczniecie wykraczać z nimi poza 100% to wtedy będziecie stawać się prawdziwymi bohaterami.

Przy pisaniu doszedłem też do wniosku, że nie ma co się bawić z zapamiętywaniem czarów. System magii zmieniłem, Liliel już wie jak. Pozostali:

Kapłan i paladynka mogą prosić modlitwą o pomoc boga. Wszystkie czary im dostępne (paladyn tylko klasowe na razie, kapłan 0 i 1 poziom) można wymodlić kiedy się chce. Przy czym jeśli będzie to nadużywane lub używane w złym celu - bóg nie odpowie. Limitu jako takiego nie ma.

Bardka zaś czary ma jedynie... wyśpiewane i wygrane. Wszystkie jej zaklęcia będą opierały się na muzyce i w ten sposób może próbować osiągnąć dowolny cel. Im postać będzie potężniejsza, tym cele będą mogły być wyższe.

Proszę wszystkich o wypisanie ekwipunku na 1 misję. Po tym uzupełnię gotówkę, klasę pancerza i redukcję obrażeń. Nie wnikajcie w dokładne liczenie wszystkiego, jest to orientacyjne a rzuty na prawdę będą niezwykle rzadkie.

Aha: pieniądze są przewartościowane. Byście nie musieli nosić wielkich worów ze złotem obniżamy ich wartość. 1 miedziak to teraz tyle co srebrnik, 1 srebro to tyle co 1 złoto. Za kilka miedziaków można najeść się w karczmie, przenocować dorzucając srebrnika czy dwa. Wyjdzie w praniu, chcę po prostu uciąć sytuacje, w których gracze noszą po kilka tysięcy monet ze sobą.

Pytania tutaj lub na gg.

EDIT: umiejętności można się uczyć normalnie, zarówno tych wypisanych jak i tych teraz nieznanych, zaś jeśli przy jakiejś postaci o czym zapomniałem to proszę mówić.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead

Ostatnio edytowane przez Sekal : 20-10-2008 o 20:24.
Sekal jest offline