Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2008, 11:53   #502
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Maji, powiem tak:
Nie życzę sobie osobistych wycieczek i nawiązywania do osobistych relacji, które niczego wspólnego z grą i forum nie mają. Jest jednakowo bardzo wkurzające jak i nie na miejscu. Dosadniejszych słów nie użyję, choć mam ochotę.
Nie życzę sobie.
Koniec tematu.

Względem twoich uwag o specjalizacji.
Jestem o dwadzieścia lat młodsza od Kathryn, a jakoś potrafię określić co mnie interesuje, czym chcę się zajmować, co mi sprawia przyjemność, czego chcę, a czego nie. Dlaczego mam odmawiać tego samego prawa mojej postaci? Bo ma pierwszy poziom? I tylko dlatego, opisując dorosłą kobietę, mam nie dawać jej przyzwyczajeń, pasji, zainteresowań, które sięgają w przeszłość i uczyniły ją tym, kim jest teraz? Mam założyć, że przez te wszystkie lata niczego nie przeczytała, niczego się nie dowiedziała, nie nauczyłą się myśleć? Zapomnij.

Nazywaj to sobie jak chcesz. Nawet specjalizacją.
Nie musisz rozumieć.

Edit: mam jeszcze jedną uwagę. To nie od Coruma oczekuję odrobiny profesjonalizmu, ale do ciebie jako gracza.
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."

Ostatnio edytowane przez obce : 21-10-2008 o 11:56.
obce jest offline