Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2005, 00:24   #14
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fistus
Tematu nie zamykam, @Milly nie zamknęła, czyli ma ochote na polemike.
Milly nie zamknęła, bo subforum należy do Merlin. Milly niewiele może tam zdziałać.
Polemiki z mojej strony nie będzie, bo napisałam już wszystko, co chciałam napisać i nic więcej dodawać nie będę. Podtrzymuję to, co powiedziałam i tyle. A jeśli ktoś ma jeszcze dalej ochotę podyskutować, czy wypowiedzieć swoje zdanie - nie widzę problemu. Dopóki nikt nie łamie regulaminu nie widzę powodu do zamykania tematu.
Pozdrawiam!



Do postu poniżej:


Niestety moja władza nie wszędzie sięga (jeszcze ). Myślałam, że Admini wiedzą co mogą, a czego nie mogą ich podwładni
A punkt regulaminu? W tym momencie nasz offtop mógłby być podstawą do zamknięcia tematu. Diab też kilka punktów wymienił, a nawet Ys. Dla chcącego nic trudnego, ale jeśli komuś ma sprawić radość i satysfakcję taki temat, to czemu nie? Może za chwilę jacyś uczynni userzy zaczną wychwytywać wszystkie błędy każdemu użytkownikowi po kolei i zapisywać tutaj. W końcu czemu miałabym być jedyną wyróżnioną? :P
 
Milly jest offline