Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2008, 21:14   #29
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Dobrze, dotarliśmy (w końcu! :P) do sławetnych listów z tytułu (lecz nie tylko) rozdziału.

Jak wskazuje kolejka, czekacie na mnie. I poczekacie trochę, bo do piątku/soboty nie będę mogła nic twórczego zapostować. Z bardzo oczywistego powodu: w moim życiu istnieje tylko jedna zmora stworzona z najgorszych koszmarów: UCZELNIA WARSZAWSKA. To teraz już chyba wiecie, o co chodzi, si?

Wyjaśnię od razu jak zafunkcjonują listy. To akurat zdążyłam przemyśleć ;] Mój post przybliży postać sławetnego Don Emilio. Natomiast treść listów dostaniecie na pw i zrobicie jak tak uważacie - wrzucicie w poście lub nie na forum. To nam trochę podgrzeje atmosferę (mam nadzieję, bo coś zbyt sympatycznie się robi - nie zwracajcie uwagi na moje sadystyczne zapędy, budzą się, gdy zbyt wiele się uczę, albo ogarnia mnie lekka psychoza - Ala potwierdzi, że mój sadyzm to taka lekka forma stawiania dużych wyzwań emocjonalno-akcowych przed postaciami i właściwie robi się z nimi, co tam kto chce).

Dziękuję za uwagę, moi drodzy podróżnicy.

Wasza Nika
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline