Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2005, 11:15   #4
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Kolejne pytanie. Status dzieci jest teraz chyba uczący się? (Ale to chyba tylko drobne niedopatrzenie) bardziej zastanawia mnie koszt placu zabaw....naprawdę kilka huśtawek aż tyle kosztuje? To przecież nie jest lunapark, a kosztuje prawie tyle co szkoła. Wydawało mi się że koszt takiego przedsiemwzięcia wyniesie co najmniej o połowę mniej , ale to już Twoja decyzja mistrzu

I jeszcze pytanko. Jak się dzielicie z Darkenem obowiązkami? Każdy obsługuje wybrane miasta czy obaj kierujecie wszystkimi? Wg mnie lepsze byłoby to pierwsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o same wewnętrzne sprawy miasta, gdyż tak jak Ty zacząłes opisywać reformy u mnie, to teraz Darken może nie wiedzieć niektórych faktów (jeżeli ich nie przeczyta, a po jakimś czasie tekstu będzie sporo )
 
Glyph jest offline