Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2008, 16:27   #85
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał wojto16 Zobacz post
Trochę mnie dziwi niewielka liczba zgłoszeń w rekrutacji. Przecież sesja dostaje tyle pochwał itd. Sądząc po ich ilości ludzie powinni się wbijać drzwiami i oknami. A w temacie rekrutacji cisza.
Bo wszyscy mają wizję POWAŻNEJ sesji w której opowiada się o POWAŻNYCH zdarzeniach, takich jak POWAŻNYCH zombie masakrujących Neoberlin i POWAŻNYCH panów z Kombinatu i Korporacji. Ludzie, wystraszeni długością moich postów zaczęli myśleć, że to sesja dla elit. Nie, żebym mówił, że Triarii jest hołota :> Sami zresztą rozumiecie.
No cóż, jakkolwiek, nie stawiam na ilość, ale na jakość, a bardzo jakościowy gracz się pojawił. Zresztą, chyba wolę tą ciszę i przyjdzie raz porządny gracz, niżbym miał przeglądać tysiące KP z japońskimi nastolatkami pracujących dla warband...
Poza tym, od pewnego czasu zielone przestało płynąć na moje konto. Nie, żeby mnie to jakoś obchodziło, jednak kompletnie nie mam pojęcia, co nagle się stało... Dziwaczna sprawa, naprawdę.
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 22-10-2008 o 16:34.
Irrlicht jest offline