Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2008, 15:38   #31
MrYasiuPL
 
Reputacja: 1 MrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputację
Marine jęknął.
-Czy ja naprawdę wyglądam na kogoś komu nie można zaufać? No dobra, wiem że wyglądam. Jak mi nie pomożecie to zaraz zdechnę tutaj... -Bugg szedł powoli w stronę przybyszów cały czas mówiąc- Nazywam się Bugg, i tak, jestem z Kruczej Gwardii. Byłem drużynowym mechanikiem... moja druga misja w terenie. Raczej naprawiałęm to co oni popsuli w bazie ale akurat potrzebowali kogoś kto zna sie na minach i innym badziewiu. Wylądowaliśmy i poszliśmy do składu broni... Teraz wracaliśmy, nikt się nie spodziewał ataku. Zabili wszyskich. Ja oberwałem ale mnie zostawili, pewnie myśleli że się wykrwawię. Potem zemdlałem. Cholera, moja noga. Macie jakiegoś medyka?

Człowiek zatrzymał się i złapał za głowę. Ściągnął chełm i odgarnął swoje rudawe włosy. Był blady. Ptaszki które sfruwały z jego planety były blade przez nietypowe mutageny ale działo się tak dopiero po pewnym czasie. On nie służył długo, taki się urodził.
 
MrYasiuPL jest offline