Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2008, 11:21   #242
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Ja lubię klarowne rozwiązania i jasne deklaracje. Zamkniecie sesji jest lepszym pomysłem niż odwlekanie tego w nieskończoność. Sesja się wypaliła to fakt i nie wiem czy nawet mocne szarpnięcie akcji pomogłoby ją reaktywować.

Postacie były świetne, a sam sesja cieszyła się dużą popularnością. Z pewnością odróżniała się klimatem od innych. Sesja miała wielu czytelników wśród moich znajomych, jak powiem, że nie będzie dalszych części to mnie zlinczują… ale już mam sposób jak tego uniknąć.

Dziękuje wszystkim za grę Ale samo podziękowanie to mało. Trzeba skrobnąć trochę miłych słów w profilach. W niedługim czasie możecie się spodziewać notek w profilach – oczywiście Ci, którzy ich jeszcze nie mają.

Ale mam też inną nowinę, niektórzy już słyszeli. Za jakiś czas zamierzam prowadzić sesję Grimma na Lastinn. Sesja będzie inna. Zarówno klimat, jak i miejsce akcji się zmienią. Oprócz grania dziećmi będzie można zagrać również zabawkami. Tytuł mogę zdradzić: Sekrety enigmatycznej fabryki zabawek i psychodelicji. Sesja będzie miała najprawdopodobniej dwóch MGów. Mam nadzieje, że ktoś z obecnej sesji Grimmów się skusi na grę.

Pozdrawiam Adr
 
Adr jest offline