Wątek: Viva Allracja!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2008, 17:11   #7
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
1 Mondeus Crudusa 5466 CK, Allracja

Targowisko, okolice słupa ogłoszeniowego


- Rozumiesz, samemu nie lza mi pić, potrzebny mi kompan do wypitki, aby mocny musi mieć tak głowę, jak i ręce sprawne, do bitki sposobne, gdyż z byle kim pić nie zwykłem. –
Niczym iskra prochu te słowa rozpaliły tłum...Amatorów darmowego napitku wszak łatwo znaleźć w tak dużym tłumie, zaczęli więc się ku kapłanowi przepychać, i co chwila krzyczeć na konkurencję. Paru z nich wręcz brało się do rękoczynów. Widział tedy kapłan, iż za chwilę mogą tu się rozpętać zamieszki...O które on obwinion będzie. A Allracja słynęła z surowego i szybko działającego prawa, nie ze sprawiedliwego prawa.
Tymczasem pod słup przybyła nowa grupa przybyszy, którzy dopiero mieli okazję przyjrzeć się ogłoszeniom. Ale i oni usłyszeli głos Somka i jego hojną ofertę...z której i oni mogli ewentualnie skorzystać.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline