Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2008, 18:03   #245
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Przeczuwałam, że tak to się skończy No cóż, szkoda sesji, szkoda fajnych postaci i ciekawej fabuły, no i szkoda Piotrusiowych bajek na dobranoc. Ale najwyraźniej tak musiało być. Teraz możemy spokojnie zabrać się za kolejne sesje i projekty. Mam nadzieję Lisku, że szybko wróci Ci ochota do bytowania na LI i zrobisz jakąś fajną sesyjkę

Dziękuję wspaniałemu MG oraz pomocnikowi MG i dziękuję współgraczom. Zabawa była przednia i dobrze było znowu poczuć się dzieckiem!

Angrod - nie wiem czy chcę znać te ciekawostki. Z tego co wiem Kits ma dość dziwne upodobanie do dręczenia graczy i wymyślania paskudnych rzeczy. W sumie to cieszę się, że gra zakończyła się teraz, kiedy moja postać ma naprawdę bardzo miłe wspomnienia z wycieczki
 
Milly jest offline