Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2008, 22:41   #11
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Witam
Zgłaszam chęć gry. wstępnie mogę powiedzieć że preferowałbym postać gwardzisty(ewentualnie zabójcy/arbitra) najprawdopodobniej z Świata Imperialnego. Myślę że z znajomością świata jest u mnie znośnie przeczytałem cztery tomy Komisarza, "tonę" najróżniejszych materiałów w internecie no i oczywiście Kodeks Space Marines(gram od jakiegoś roku w Bitewniaka).
Ze znajomością systemu jest niestety gorzej ale właśnie nadrabiam(jak tylko przeczytałem rekrutacje to zacząłem czytać intensywnie podręcznik i przygotowywać zarys postaci).
Prosiłbym o kontakt, chciałbym wiedzieć czy możliwość dołączenie się nadal jest aktualne, po za tym jak najszybszy kontakt z szanownym MG(lub obeznanym z systemem graczem) pozwoliłby na szybsze stworzenie postaci(ok no i łatwiejsze wprowadzenie w mechanikę) i lepsze dopasowanie się do drużyny.

Pozdrawiam
 
Waylander jest offline