Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2005, 23:46   #14
Demosthenes
 
Reputacja: 1 Demosthenes ma wyłączoną reputację
LMGray: Skorpionów sie pozbyto, po nieudanym przewrocie mającym na celu obalenie obecnie panujacej rodziny Hantei. Tych członków klanu którzy nie zgodzili sie zdjąc barw wybito do nogi, pozostali zostani zmuszeni do zostania ronianmi i wysłani na Mur.
Cała ta historia pojawia sie wraz z rozwojem karcianki i zostaje wprowadzna do gry w późniejszych dodatkach (Way of the Wolf, Way of Shinsei) Z tego co słyszałem zostaje to przyjete jako oficjalna storyline w najnowszej edycji ale tego nie jestem pewien.
Ja osobiscie tej histori nie lubie, bo motywy i wykonanie na poziomie przedszkolaków (stąd niepowodzenie) a nie rodziny która siedzi "w tym biznesie" od wieków. Nie mniej jako ciekawostkę polecam.

Bladowitcz: Masz rację. Najbardziej klimatyczne klany ? jak dla mnie nie ma tego "naj" Za kazdym razem jak przeczytam jakiś clan book to klan bedacy tematem staje sie tym naj. Potem biore inny klan book i ranking sie zmienia. I tak dalej.
Wiem tylko że najmniej mi sie podoba Feniks, ale może to byc dla tego że ich clan booka nie czytałem.
 
__________________
"Small opportunities are often the beginning of great enterprises."

"In wartime truth is so precious that she should always be attended to by a bodyguard of lies."

"Behind every great fortune there is a crime"
Demosthenes jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem