Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2008, 17:35   #41
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Nie imprezowanie było mu teraz w głowie, a misja (przynajmniej dopóki nie pojawi sie kolejna...misja). Dlatego też sir Archie dyskretnie, tak by nikt nie zobaczył, wylał wino z kielicha. Wolał zachować trzeźwy umysł.
I nagle pojawił się Shayna...Który jak na wojowniczego maga prezentował sie miernie. Ale widać był też osobą skromną, skoro te tłumy dookoła powodowały u niego uczucie tremy.
Sir Archie uznał, że osoba, która tak wiele dokonała, idealna nada się na giermka w miejsce tego spóźnialskiego osobnika którego zaproponował mu kapłan...Im dłużej przebywał w tym mieście tym mniej zaufania miał do kompetencji tutejszych organów władzy.
Zebrany tłumek, tylko wzbudził pogardliwy uśmieszek sir Archiego. Oplótł jedną dłonią uzdę, drugą ręką bezceremonialnie usuwał wszelkich osobników z swej drogi. Jeśli, trzeba używając siły...Tak prowadząc wierzchowca krzyczał głośno.- Miejsce dla sir Archibalda Hammerheada herbu Krwawy Młot -Whitmore-Tuluise, pana na Glowchester, diuk Whitmore, hrabiego Tuluise kawaler orderu stanika , bohatera spod Goatmoree, Bladwick i Galwain. Członka honorowej straży królewskiej księstwa Valentis.
Na ten słowa tłum ochoczo się rozrzedził...Plotki o wczorajszej rzeźni i przypadkowych dekapitacjach które były dziełem sir Archiego wczoraj, szybko się rozeszły w mieście.
Przedarłszy się przez tłum stanął na przeciw wyrośniętego herolda i wymoczkowatego herosa mówiąc. – Skoroś tak sławny Izimirze Shayno, to pewnikiem i do przygód skory...Tak się składa iż mam uwolnić księżniczkę, z łap zbójów. I przyda mi się pomoc...zwłaszcza ,że mam jedynie giermka-niedojdę do pomocy.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 27-10-2008 o 17:41.
abishai jest offline