Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2008, 18:56   #293
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Po dogadaniu wszystkiego na PW czas ogłosić tą wieść oficjalnie.

Po kilku latach prowadzenia i grania, kiedy w drużynie nie pozostał już nikt z początkowego składu sesji, a fabuła posunęła się do przodu zaledwie o dwa kroki - sesja FANTASY zostaje zamknięta!

O powodach wiele by mówić, więc może powiem tylko tyle, że należy patrzeć w przyszłość i oddać pierwszeństwo młodszym i bardziej kreatywnym. Dla wielbicieli i czytaczy sesji (a są tacy?) mam więc dobrą wiadomość - moja rola się skończyła, zakończył się ten etap sesji, lecz przygoda wciąż trwa! Berło Mistrza przekazuję Mirze i Matowi, którzy z nową drużyną, nowym zapałem i nowymi, świetnymi pomysłami dalej wyruszą w poszukiwaniu Klejnotu Dusz!

Wszystkim, którzy dotrwali do tego momentu serdecznie dziękuję. Zabawa była przednia, a Wasze postacie świetnie odgrywane. Będę wszystkie te chwile spędzone z Fantasy wspominać bardzo mile i do grobu zabiorę swoją wersję tajemnicy Klejnotu Natomiast bardzo jestem ciekawa co wymyślą nowi Mistrzowie i pewnie będę śledzić dalszą rozgrywkę.

----------------

A co do zakończenia sesji - nie wiem jeszcze od którego momentu nowi Mistrzowie chcą zacząć grę? Mogę napisać ostatniego posta w formie skrótowego opisu i doprowadzić ocalałych do Aine razem z gryfem. Ale nie obiecuję, że post będzie szybko. Ewentualnie, tak jak pisałam już w PW - mogę oddać w Wasze ręce również i końcówkę tego epizodu. Decyzja należy do Was, bo po drodze również może zdarzyć się jeszcze wiele ciekawych rzeczy.
 
Milly jest offline