Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2005, 21:27   #6
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
W takim razie i ja

Po pierwsze pragnę złożyć życzenia gronu administratorów dzięki, którym tutaj wszscy piszemy te życzenia, a w szczególności Yarotowi, dzięki któremu ruszyła "postapokaliptyczna strategia".

Po drugie ogromne życzenia gronu moderatorów i newsmanów. Tutaj nadmienić muszę, iz życzę wspaniałych, niezapomnianych,... świąt pewnej moderatorce, do której posiadam mieszane uczucia

Następnie posłużę sie cytatem:
Cytat:
Napisał keczup2000
Ja chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt i nowego roku moim kolegom na tym forum :
Ja także, czyli wszystkiego dobrego wszystkim forumowiczom.


Do tego życze wystrzałowego sylwestra i pogodnych, rodzinnych świąt.

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline