Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2008, 11:33   #333
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Hmm proponuję, żeby w takich sprawach obowiązywał zakaz konsultacji pomiędzy graczami w komentarzach W końcu Raetar nie powiedział towarzyszom 'grajmy na zwłokę', a niektórzy z nich mogliby nie przejrzeć diabła i zgodzić się od razu Także może dopóki w sesji nie padnie nic to reszta postaci o tym nie powinna wiedzieć.

A wracając do sprawy mojej i Furgrima - czekam na wiadomość od głównego zainteresowanego Moje gg: 1002530. Co robi Wakash już wiesz, napisz mi co robisz Ty to Ci odpowiem i napiszemy razem posta.

Btw. kurde... mam obrazek, który by chyba lepiej pasował jako portret do mojej postaci Janissaries by *kerembeyit on deviantART <-- albo ten pierwszy od lewej albo druga postać od prawej. Damn it!
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 29-10-2008 o 11:49.
Cosm0 jest offline