Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2008, 23:51   #40
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Dzień dwudziestego dziewiątego października właśnie dobiegł końca. To może oznaczać tylko jedno. Kończymy z tą rekrutacją

Ile dostałem kart? Dwadzieścia jeden. Całkiem sporo, patrząc się na ilość zgłoszeń w temacie, co dowodzi ciągle jednego faktu - wielu wciąż woli dołączać "prywatnie". Nie ma z czym walczyć, bo to nic złego - a przy okazji nie prowokuje spamu w rekrutacji.

Jakie dostałem karty? Różne. Muszę przyznać, że nad dwiema po prostu załamałem ręce. Nielogiczne historie postaci czy niedopasowanie ich do gry (tiaa, dwóch rosjan na przykład, albo japoński mistrz driftu, oczywiście niepowiązany z armią) - cóż, zdarzały się takie błędy. Największe zaś problemy mieliście wszyscy, z jednym wyjątkiem, z listami. Miałem co do nich inne oczekiwania, a wielu z was odwaliło w nich, co by nie mówić, fuszerkę. Cóż, trudno się mówi.

Co by jednak nie mówić, z całej rekrutacji wyłowiłem sześć naprawdę świetnych postaci. Cztery z nich już na dniach rozpoczną radosny żywot dezertera. Kim są szczęśliwcy?

Niles Elmwood!

Lost!

Merill!

oraz

Hawkeye!

Gratuluję!

Moje gratulacje należą się również dwóm innym użytkownikom, których postacie były naprawdę dobre, ale z pewnych względów nie dostały się do gry. Jeżeli jednak pojawi się dodatkowa rekrutacja - z pewnością się do nich zgłoszę. To:

Gob1in!

oraz

Zak!

Wszystkim innym również dziękuję za udział w rekrutacji. Nawet tym, którzy średnio poradzili sobie z wyzwaniem, jakim było stworzenie postaci. Po moich poradach kilku z was zdołało ciekawie rozwinąć swoje koncepcje. Grajcie, prowadźcie, ćwiczcie - a przy następnej rekrutacji to włąśnie wasze pseudonimy będą w finale tematu pogrubione...

Moderatorów proszę o pozostawienie tematu w rekrutacjach przez 24 godziny, jutro bowiem podrzucę tu linka do komentarzy, w których dokonacie obiecanych małych zakupów, a potem czeka nas już tylko gra...

Pozdrawiam!
Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline