Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2008, 12:00   #1
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Nowości serialowe - opinie

Znalazłem topik poświęcony ulubionym serialom. Nie udało mi się jednak znaleźć tematu o serialach nowych. Nie chciałbym aby ten temat przeistoczył się w w wariancję tematu wcześniejszego. Czyli za wpisy Lost, Heroes, Prison Break, SG-A to jakże super pozycje, najnowszy sezon wymiata serdecznie podziękuje. Jeśli ktoś chciałby podyskutować o nowych produkcjach, wymienić się opiniami, zadać pytania szczegółowe to temat założony z takim zamierzeniem.

Osobiście chętnie poznałbym opinie o nowych serialach, które od tego roku goszczą na antenie. Osobiście oglądałem więcej jak 3 odcinki Fringe, Merlin, True Blood i tylko dwie ostatnie pozycje przypadły mi do gustu.

Fringe jest serialem bazującym na pomyśle znanym z X- files. Grupa osób zajmujących się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych z pogranicza nauki. No cóż mi osobiście nie przypadła idea iż każdy odcinek powiązany jest z badaniami zwariowanego naukowca. Przyznaje osobiście iż niektóre sceny uznawałem za niesmaczne. Narodziny dziecka, które zestarzało się zaraz po porodzie. Dorosły noworodek z pępowiną . Nie powiem jakiś urok serial ma, mój brachol z zaciekawieniem oglądał coraz to nowsze odcinki....

Merlin to pozycja, która pewnie w niedługim czasie wyprze Smallvile. Opowiada o losach znanego wszystkim Merlina przed okiełznaniem magii jaka w nim drzemie. Serial jest sympatyczny przynajmniej dla mnie Nie spodziewałem się wielkiej filozofii, ot mamy ktosia z wielkim przeznaczeniem do spełnienia. Sympatyczne postacie drugoplanowe oraz szczyptę odpowiedniego humoru.

True Blood
no cóż serial moim zdaniem najlepszy z tegorocznych nowości, dla mnie po prostu wymiata. Bardzo wolno poprowadzona fabuła, postacie wyraziste i ukazywane ze smaczkiem. Pełen przemocy, seksu oraz zdecydowanie niepowtarzalnego klimatu. Serial przedstawia opowieść o wampirach żyjących pośród nas, istoty te ujawniły się i teraz można ich napotkać dosłownie wszędzie. Główną bohaterką jest telepatka Sookie. Kobieta potrafi czytać w myślach osób wokół niej. Zafascynowana jest nowo przybyłym do jej miasteczka wampirem gdyż jest pierwszą osobą, jaką spotkała, której myśli stanowią dla niej tajemnicę.

EDIT: Po zakończeniu całego sezonu
WOW, nie mam pytań. Konia z rzędem dla producentów, aktorów, reżysera, scenarzystów. Nie ma słów na tą produkcję, wciska moim zdaniem w fotel. Genialne to mało powiedziane.

Jest jednak druga strona medalu,
reakcja mojego brata na wieść, że serial się już zakończył:
-Serio ?! Nie żartujesz, to dzisiaj ostatni odcinek ? Już więcej tego g... nie będziemy oglądać ? Drugą serią katuj się już sam. Ja do tego nigdy nie powrócę....

Jeśli ktoś z was chciałby coś dodać, wyrazić inną opinię, podzielić się wrażeniami o nowym serialu jak najbardziej zapraszam do dyskusji
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 26-11-2008 o 23:42.
kabasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem