Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2008, 19:51   #14
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Witam i widzę, że pytań nurtuje was wiele i dobrze, bo cieszę się, że sesja zainteresowała sporo osób,a mam nadzieję, że i inne jeszcze dołączą.

Odpowiedzi na pytania:

Jonathan: rozumiem, że to co przesłałeś na PW to szkic kp, bo tylko tak to mogę odebrać, chociaż prosiłem żeby karty przesyłać na maila. Sugestie na temat kp dostaniesz na pw.

Co do pytań to:

- Jonathan, masz racje co do tego, że w tej epoce, ludzie z wyższych sfer byli otoczeni rzeszą służących, ale wolałbym żeby ich nie było. Dopuszczam tylko dla postaci, którym jest to niezbędne ze względów fabularnych jednego służącego, pod warunkiem, że będzie on dobrze opisany fabularnie i sam w sobie będzie ciekawą postacią.

- Co do ekwipunku to rozpiszcie go wg. wymagań ekspedycyjnych, czyli to co bierzecie ze sobą, prowiant zostanie wam dostarczony przez RGS.

- Tak RGS dobrze płaci.

- Wasze postacie nie muszą być z Londynu, czy do niego przyjeżdżać. Jak już napisałem w fabularnej części wstępu, listy rekrutacyjne zostaną wysłane i na kontynent i za Ocean. Dotyczy to także Kolonii Brytyjskich. I bohaterowie nie muszą znaleźć się w Londynie, bo to nie ze stolicy Imperium wyruszy wyprawa.

- Jeśli chodzi o możliwość grania Burem, ja nie zabraniam, jeśli kp będzie przekonywające i ciekawe to nie widzę przeszkód.

- Pisząc o rysie psychologicznym w kp,miałem na myśli opis tego jak zachowuje się i myśli wasza postać. Jak reaguje w sytuacjach stresowych, a jak w zabawnych? Jaka jest dla obcych,a jaka dla przyjaciół i znajomych? Jakie są jej poglądy religijne, albo czym się w życiu kieruje? To tyle, albo aż tyle.

- Języki nie wykluczają umiejętności, Kerm to wyjaśnił dość dobrze, chyba będę musiał go awansować na sekretarza rekrutacji.

- Hawk zmusił, nie zmusił, każdy kto chce grać, niech się zgłosi w temacie co by było wszystko oficjalnie i jawnie.

Częstotliwość odpisywania i objętość postów: myślę, że zastosuję wariant przyjęty przez Arango w Muelele maj, tzn, że do sesji będę odpisywał w niedzielę, a wy na odpisywanie będziecie mieli czas do soboty, zastrzegam sobie jednak w wyjątkowych wypadkach losowych możliwość odstąpienia od tego, ale dołożę wszelkich starań by wszystko szło gładko. (Hellian mam nadzieję, że to czytasz bo to odpowiedź na twoje pw)


Uff, chyba na wszystkie odpowiedziałem?

Pozdrawiam i zapraszam.

merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 30-10-2008 o 19:54.
merill jest offline