Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2008, 13:25   #2
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
No ja wahałem się czy oglądać True Blood czy Fringe. Wybrałem tą drugą pozycję i mimo, że początek nie powalił mnie to jednak następne odcinki pokazały, że połączenie Losta z X-Files tworzy coś co warto obejrzeć. Ciekawa jest zwłaszcza późniejsza postać "łysego", który w jednym odcinku gra pierwsze skrzypce a potem przewija się czasem w tle dla uważnego obserwatora. Rozśmiesza szalony naukowiec, reszta postaci jest trochę bez wyrazu jeśli się je porówna z tymi no ale serial daje radę. O reszcie nowości się nie wypowiem bo nie oglądałem, ogólnie podoba mi się nowy sezon herosów, a Prison Break niby fajne ale ogólnie te motywy wykorzystywane tam stają się trochę oklepane a czasem wręcz naiwne więc mam nadzieję, że twórcy nie będą na siłę ciągnąć tego w nieskończoność. No i oczywiście czekam na nowego Losta
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 02-11-2008 o 20:34.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem