Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2008, 13:32   #24
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Dobrze, od następnego postu znajdą się wytłuszczone imiona postaci.
Bym zapomniał – teraz macie trochę czasu i wyczujcie granice waszej ingerencji. Teraz jst taki ładny moment kiedy da się to zaprezentować.
Taka ucieczka przed budynkami może zostać w całości opisana przez gracza.
Szturm na placówkę legionu duszy gdzieś tak do połowy, bez zbytniego kozaczenia.
A spotkanie z najmniejszą swobodą.

W dalszych częściach gry musicie się wykazać wyczuciem narracji.
Ponadto, jeśli ja piszę krótkiego posta, znaczy to, że chciałbym przyśpieszyć kilkoma krótszymi z waszej strony, dynamizując akcje. Kiedy macie coś długiego, równie długie wymagam kosztem szybkości.
W zasadzie zmiany tempa związane są z potrzebą mojej ingerencji Wiadomo, że podczas walki lepsze będą krótsze posty, a wędrówki – dłuższe, o ie w tych momentach moja ingerencja będzie potrzebna
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline