Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2008, 15:05   #47
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Mój post jakoś jutro. Proszę już o nie pisanie.

Marrrt zaś, ostatnim swoim postem, uświadomił mi coś jeszcze. Coś co nazywam "metagamingiem" czyli wykorzystywaniem informacji nieznanych Twojej postaci, a znanych graczowi.
Otóż Hellian wyraźnie napisała, że czeka aż wszyscy usną, lub chociaż zakopią się pod kocami. Marrrt końcówką swojego posta zaprzeczył jej słowom i na dodatek dziwnym zbiegiem okoliczności zobaczył ją.

Proszę nie robić takich rzeczy. Wiem jak bardzo wkurza mnie to jako gracza, jako MG staram się być obiektywny. Można się obudzić widząc oddalającą się postać, cokolwiek. To jeszcze by może przeszło. Ale zaprzeczanie temu co pisze współgracz post wcześniej? Bardzo proszę.

Post Marrrta do edycji, nie chcę widzieć tej części o podążaniu za Elizabethą. Takie sytuacje co najwyżej proszę konsultować ze mną, wtedy np. rzucimy na obudzenie się Waszej postaci.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline