Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2008, 08:47   #3
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Jeśli chodzi o Fringe później przewija się jakiś konkretny motyw na sezon ? Czy tylko schemat taki sam w każdym odcinku badania naukowca->ktoś na nich bazuje tworzy coś->grupa zaczyna śledztwo ?

To ja dorzucę kolejną garść tym razem tytuły, których obejrzałem mniej więcej po kilka minut jakiegoś odcinka.

Crusoe - oparta na znanej powieści Daniela Defoe opowieść o Robinsonie Crusoe. Jakie są moje wrażenia, no cóż kiedyś polsat męczył nas Xeną i Herculesem; dzisiaj mamy to. Dobiła mnie scena z 3 odcinka jaki miałem okazję oglądać - sprytny Piętaszek otworzył jedną skrzynię posiadającą 6 zamków tylko na podstawie tego iż każda kłótka nie jako była w innym kolorze... Jak dla mnie żenada.

The Mentalist opowiada historię niezależnego detektywa Patricka Jane'a który współpracuje z Biurem śledczym w Kalifornii CBI (California Bureau of Investigation). Dzięki zdolności obserwacji i postrzegania różnych rzeczy w sposób który przekracza możliwości innych ludzi, pomaga CBI w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych.
A jak wyszło w praniu ? W pierwszym odcinku dosłownie wiedział facet wszystko o wszystkich. Nad wyraz wkurzające, gdy w czasach CSI pokazali jak się męczą aby wszystkie puzzle ułożyć w całość. Tylko dla fanatyków gatnku.

90210 - Mhhh jakoś tak kiepskie, gdyby nie tytuł pewnie był w ogóle nie zerknął. Wydaje mi się, że w dość sporej mierze bazuje na sukcesie poprzedniego serialu.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 20-11-2008 o 13:43.
kabasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem