Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2008, 18:39   #88
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Notka

Zanim zdruzgotani gracze spojrzą na długość mojego posta(4a4), jest informacja: Były różne wersje tego posta, jedna dłuższa, jedna krótsza. Ostatecznie zdecydowałem się na tę krótszą. Zaoszczędzimy graczom czytania i czasu.
Ktoś jednak może odnieść pewne wrażenie, że po prostu dokończyłem pewne akcje a resztę roboty do odwalenia zostawiłem graczom. Jest to częściowa prawda – jest to zrobione na takiej zasadzie, żeby gracze, zamiast iść za ustaloną fabułą i po prostu reagować na zdarzenia, jako postacie przedsięwzięli coś nowego. Nielinearność jest jedną z cech Triarii, tak więc wątpliwe, że zjawi się wizard i da questa. Sami rozumiecie, o czym mówię. Dlatego też po prostu ograniczyłem ilość zdarzeń: Zarzucano Triarii, że staje się interaktywną opowieścią. Tak więc z tym postem nie będę się tykał graczy i niech robią, co chcą Byle mądrze. Zresztą, jak sądzę, ich postacie nie narzekają na brak zajęć. Chodzi tu o pewnego rodzaju swobodę ruchu.

Poza tym, w ciągu tygodnia pojawi się nowy temat z materiałami do Triarii. Ostatnio takie tematy są popularne i sądzę, że nie będzie głupio trzymać wszystkie mapy i informacje w jednym miejscu, jako że wcześniej już była prośba o to.

Pozdrowienia
 
Irrlicht jest offline