Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2008, 00:03   #52
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Żeby poczuć swoją postać nie trzeba pisać w pierwszej osobie, czego jestem przykładem. Chodzi o wejście w jej system myślenia i wogóle! Zachowanie w danych sytuacjach, wszystko staje się bardziej realne pomimo fantastycznego świata.
Pierwsza osoba nie jest dla mnie. Nie lubię w niej pisać ani czytać.
To kom by chciała być postać, wpływa na zachowanie i charakter. Jaka była to MIAŁO wpływ w przeszłości postaci, ale tu wchodzę na grunt filozofii, gdyż twierdzę, że przyszłość zawsze ma znaczenie w przyszłości i teraźniejszości na każdą sytuację.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline