Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2008, 15:59   #15
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Co do karty to, chętnie pomogę w jej zrobieniu na gg, czysto storrytellingowej karty nie przyjmę, bo używam kostek, los ma wpływ na przygodę, np. rzut jednej z postaci już zmienił wstępny plan scenariusza, który przygotowałem. A bez karty, hmm byłbyś albo ty albo inni pokrzywdzeni. Co do ograniczenia 8 klas, odpowiedz jest chyba już teraz oczywista.

Co do rzezi. W sesji trwa dopiero, nazwijmy to roboczo trzy tury lub jak wolisz jest 12 postów, nie wiem jak w sesjach w które grałeś do tej pory, ale ja nie mam w zwyczaju zrzucać na graczy hord wrogów od początku, jeśli gracze zaczną jakąś zadymę to będzie, jak nie zaczną, to też będzie ale w swoim czasie. Mimo wszystko system zakłada iż jest dark, a nie heroic, dlatego nie widzę powodu, aby postacie nie miały pobawić się trochę w detektywów, może będą musiały zostać małą brygadą uderzeniową inkwizycji, ale to już zależy od tego jak gracze zechcą poprowadzić swoje postacie, a przez to jak ukształtują przygodę. Mi już się podoba, sam uczestniczyłem w podobnej sesji, a przynajmniej założenia początkowe były podobne, ale gracze już zdążyli zrobić inaczej i ciekawi mnie do czego to doprowadzi.

Co do Hammera, faktycznie źle to nazwałem, już się tłumaczyłem przed jednym graczem, użyłem tam skrótu myślowego, zrozumiałego dla mnie. Miałem na myśli kolejną generacje kołowego pojazdu wojskowego do zadań w terenie miejskim/lekkich ostępach, uznałem w domyśle, że każdy zrozumie iż jest to xx-generacja Hammera, tudzież innego pojazdu tego typu, ale faktycznie nazwa została użyta bardzo niefortunnie.
 
deMaus jest offline