Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2008, 17:39   #18
darlar
Banned
 
Reputacja: 1 darlar nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał deMaus Zobacz post

Co do Hammera, faktycznie źle to nazwałem, już się tłumaczyłem przed jednym graczem, użyłem tam skrótu myślowego, zrozumiałego dla mnie. Miałem na myśli kolejną generacje kołowego pojazdu wojskowego do zadań w terenie miejskim/lekkich ostępach, uznałem w domyśle, że każdy zrozumie iż jest to xx-generacja Hammera, tudzież innego pojazdu tego typu, ale faktycznie nazwa została użyta bardzo niefortunnie.
Hehe, w sumie to nigdzie nie widziałem opisów tego typu pojazdów i zawsze zastanawia mnie jak wyglądają w tym świecie formy komunikacji. Gdzieś chyba widziałem pojazdy terenowe w stylu buggy <Myśli> Wiem, że ludzie bogaci korzystają z karet na napędzie antygrawitacyjnym (nie wymagają konnego zaprzęgu). Ale zwykli ludzie? Czy mają samochody? Hmm... ciekawi mnie to.

Cytat:
Co do rzezi. W sesji trwa dopiero, nazwijmy to roboczo trzy tury lub jak wolisz jest 12 postów, nie wiem jak w sesjach w które grałeś do tej pory, ale ja nie mam w zwyczaju zrzucać na graczy hord wrogów od początku, jeśli gracze zaczną jakąś zadymę to będzie, jak nie zaczną, to też będzie ale w swoim czasie.
Wiesz my tam przez 200 postów zabiliśmy tylko pięciu mutantów, ale to dlatego, że unikaliśmy wszelkiego kontaktu z wrogiem. Wiedzieliśmy, że w dwudziestu nawet jak spotkamy 5 genokradów to zrobią z nas mielonkę XD Więc masakra panowała gdzieś w tle a my uprawialiśmy totalny camping xP

Cytat:
A bez karty, hmm byłbyś albo ty albo inni pokrzywdzeni. Co do ograniczenia 8 klas, odpowiedz jest chyba już teraz oczywista.
Najlepiej będzie jak pogadamy na gg. Może to być ponad nasze siły, ale na bazie informacji z podręcznika czy "bestiariusza" możnaby zrobić coś innego. O ile byś się zgodził ;D Wyszły może jakieś dodatki do dark heresy? Sądzę, że kiedyś powinny ukazać się jakieś rozszerzenia umożliwiające chociażby grę Ratflingami czy Ogrynami. <Myśli> O nadludziach nie wspominając Zawsze ciągnęło mnie do rycerstwa

A jeśli kogoś takiego definitywnie nie dopuścisz to zaklepałbym Arbites. Kto kim gra tak w ogóle?
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 05-11-2008 o 13:34.
darlar jest offline