Wątek: LI roku
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2008, 11:50   #3
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Zadam tylko jedno pytanie, ale za to kluczowe (przy tym i podobnych pomysłach): PO CO?
Czyli jaki to ma cel, i czy ten cel jest dla kogoś ważny i czy nie jest realizowany automatycznie, albo czy zamiast tego nie można pomóc w LIcze blogu (za pozwoleniem Redone i Nnn) i zrobić to dwa razy lepiej, bardziej pozytywnie i sympatyczniej.

EDIT a to sobie jeszcze odpowiem na podstawowe odpowiedzi:
1. "By lansować nowych użytkowników" - na pierwszy rzut oka tylko 2/10 pozycji są nakierowane na nowych użytkowników, zresztą lansowanie wychodzi samo, zrobi dobrą sesję, napisze ładnego posta i już jest wylansowany.
2. "By wyróżnić zasłużonych użytkowników" - podejrzewam że spora część użytkowników LI jest na tym forum, by prowadzić sesje lub brać w nich udział. Każdy z nich może sam sobie ocenić, czy to co pisze jest fajne, czy nie. Dla MG jedyne zdanie się liczy to zdanie graczy "sesja była w dechę" dla gracza jedyna opinia jaka się liczy to współgraczy "grało się super"

A nagroda też mi się nie podoba, myśl że na forum pojawi się cała masa user barów z taką a taką nagrodą (jestem niemal pewien, że będą różowo-żółte i migające), które będzie trzeba adblockować to nie jestem dobrej myśli.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 05-11-2008 o 11:58.
behemot jest offline