Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2008, 00:07   #12
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Ok... jeszcze jedno mam pytanie.

Po dogłębnym przestudiowaniu wzoru KP odkryłem iż nie wiem na czym polega różnica między punktem 5 (pochodzenie/dzieciństwo) a punktem 6 (historia). Może mi ktoś wyjaśnić? Proszę? ;(
Czytać nawiasy, po to właśnie zostały rozpisane.

"Historia" niekoniecznie musi być życiorysem, może to być opowiadanie będące w praktyce tylko jednym dniem z życia postaci - tym przełomowym.
W podpunkcie "historia" spodziewamy się więc, że popuścicie wodze fantazji i bardziej nam tutaj poopowiadacie o losach bohatera niż przedstawicie statystykę jej żywota. Natomiast w "dzieciństwie/pochodzeniu" chodzi głównie o suche fakty - skąd postać pochodzi, kto ją wychowywał, w jakich warunkach żyła, czego się uczyła (aczkolwiek jeśli ktoś ma ochotę także tutaj spłodzić jakieś opowiadanko - nie mamy nic przeciwko).

Edit
Alaron Elessedil: Tak, obrazek jest obowiązkowy.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 06-11-2008 o 10:14.
Mira jest offline