Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2008, 12:32   #83
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
Stanisław spojrzał na Marka z życzliwym uśmiechem.
- To nie moje auto. Więc planuje je odstawić do warsztatu wedle poleceń właściciela. A dalej to nie będzie mój problem. Zresztą... kiedyś trochę zajmowałem się autami. Naprawdę myślisz że bez narzędzi coś możesz zrobić? Magią? - wzruszył ramionami dość obojętny - Nie opłaca się wywoływać deszczu aby umyć buty.

Całkiem zadowolony ze swej sentencji, sięgnął po ogórka i z lubością zaczął go pochłaniać. Dobry!

- Zresztą, będę już leciał. Miło mi było poznać. Może jeszcze kiedyś nasze drogi się przetną. A tymczasem uważaj na siebie. Zanim jednak zniknę... mógłbym pożyczyć telefon?
 
__________________
To nie lada sztuka pobudzać ludzkie emocje pocierając końskim włosiem po baraniej kiszce.
Junior jest offline