Wątek: RPG w Krakowie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2008, 16:19   #15
Unorthodox
 
Reputacja: 1 Unorthodox nie jest za bardzo znany
Witam serdecznie, i na wstępie przepraszam za to jakże wyraźne odświeżanie tematu,

Jestem od niedawna(październik) w Krakowie (studia) i wpadłem na pomysł, żeby zainteresować się nieco bardziej temat RPG)w sensie sesyjnym). Niestety, nie znam tu (przynajmniej jeszcze) ludzi zainteresowanych uczestniczeniem w owych rozgrywkach.
Niestety również, nie jestem zbyt doświadczonym RPG-owcem, prawdę powiedziawszy, uczestniczyłem jedynie w kilku sesjach i to dość dawno temu, rozgrywanych w systemie D&D(raczej spontan, niźli jakaś pro gra). Jestem więc, nawet nieco naciągając, początkującym graczem.
Jednak od zawsze ciągneło mnie w owe sesyjne klimaty(acz wiem, że są róznorodne systemy, więc czy wszystkie to nie wiem) - z przyjemnością czytuję różne dzieła literacki z półki "Fantasy" a i jeszcze jestem miłośnikiem gier z serii BG IWD, Planescape itp. Jednak prawdziwe sesyje RPG były dla mnie niemal nieosiągalne.
Wiem, że smucę jak jakaś smutka, więc kończąc te nudnawe wywody, podaje numer GG na który możecie śmiało pisać w ramach potencjalnego odzewu.

---> 8502512.

Pozdrawiam,

Unorthodox.
 
Unorthodox jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem