Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2008, 16:41   #42
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich, także kolejnego kandydata Solisa. Wysłałem Ci już na PW kilka pytań i czekam na odpowiedź.

Otrzymałem na maila także trzy kp, mianowicie od:

- Zaka

- WieszKto - Mógłbym prosić o rozwinięcie życiorysu? Dodanie większej ilości szczegółów, które w przyszłej być może grze, będą mogły zostać wykorzystane, zarówno przeze mnie jako MG i Ciebie jako Gracza.

- i jeszcze jedną KP, podpisaną imieniem Marcin, niestety nie wiem czyja to? Brakuje przy niej obrazka postaci, a umiejętności mogły by być bardziej wyróżnione, wg. podanego przeze mnie w pierwszym poście wzoru?



Gdyby ktoś mi przysyłał poprawione kp, to prosiłbym je przesyłać w całości, a nie tylko poprawiony fragment, na mojego maila 19arek85@wp.pl. I nie zapominajcie dodać swoich nicków, bo potem nie wiem czyja, jest czyja.

Aktualna lista kandydatów:

Kerm
Arslan
John5
Jonathan
Gob1in
Milly
Aschaar
Hawkeye
julekpb
Pacal II
woltron
Zak
Idylla
Maciass0
WieszKto
Latilien
Solis

Pozdrawiam i zapraszam cały czas.

PS. Jedna z ról epizodycznych jest już obsadzona: Niles wcieli się w postać pewnego ekscentrycznego naukowca, bo to on jako pierwszy mi się via. gg oferował z taką opcją. W czasie trwania sesji, będzie jeszcze możliwość odegrania 2 lub 3 NPC - ów.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline