Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2008, 22:55   #44
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Ravanos nie wierzył w to co widzi. Czy można być takim głupcem?

- Nie słyszałeś naszego motto? Niewinność niczego jeszcze nie dowodzi. Nie, nie ufamy ci, jestem Inkwizytorem, przedstawicielem świętego Ordo Hereticus moim świętym obowiązkiem jest wszystkich i zawsze podejrzewać o najgorsze. O zdradę i wypaczenie. Nawet jeśli nie ujrzę zewnętrzynch znamion korupcji Chaosu nie będę ci ufał ponieważ Mroczni Bogowie uderzają na wiele sposobów i często ich konspiracje są przez długi czas nie widoczne.

- To że posiadasz błogosławioną Aquille nic nie oznacza. Tak samo jak twoje słowa. Nie raz widziałem ludzi omamionych słowami demagogów którzy wierzyli że działają na korzyść Imperium Człowieka a tak na prawdę budowali potęgę Potęg Chaosu.

- A przywiązanie cię do słupa nie było by takim złym pomysłem, jednak jak mówiłem znam waszą anatomie i wiem że rozerwanie sznurów czy nawet łańcuchów nie było by dla ciebie problemem.
 
Macharius jest offline