Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2008, 10:26   #4
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- Rozumiem, że brat Nihilus jako, że jest dowódcą naszej grupy Alpha wie nieco więcej niż to co przed chwilą powiedzieliście szanowny panie?

Powiedział to mężczyzna, który ma ok 180cm wzrostu o ciemnej karnacji (rasa : biały - nie mulat czy czarny ... rasy: biały). Włosy krótko ścięte, kruczoczarne. Dwie blizny ozdabiają jego twarz. Pierwsza przechodzi przez prawe oko, druga jest na lewym policzku. Oby dwie około 10-15 centymetrów długości. Ma na sobie pancerz "Karskina", hełm trzyma w lewej ręce. Jego wyposażenie to Hellgun Mk 2 ze stabilizatorem żyroskopowym (trzymany w prawej ręce),pistolet plazmowy MK III "słoneczna Furia" (zamocowana na prawym udzie) oraz miecz energetyczny który jest na plecach po prawej stronie obok plecaka. Widać też 3 granaty.

- Moje imię to Lysander, ale możecie na mnie mówić Skorpion i jestem tutaj aby zbadać tą całą sprawę, przysłużyć się Imperatorowi oraz zarobić trochę na emeryturę. Mam nadzieję, że nie będę pracował z amatorami oraz narwańcami? Bo chciałbym wyjść z tego cało chodź wiem, że śmierć jest w liczona w mój zawód.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline