Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2008, 21:03   #99
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Gabriel odpowiedział na słowa elfa:

-Panie elfie, przepraszam, że tak się zwracam, ale nie dosłyszałem imienia. Chętnie odpowiem na pańskie pytanie. Rozmawiałem z komendantem niemalże zaraz przed zbiórką, rozkazy były proste i zwięzłe. Mam przewodzić tym oddziałem. Natomiast rozkazy komendanta były jasne. Mam odbyć dzisiejszy patrol z tym oto oddziałem i wykonać normalne obowiązki, które nakładane są na i tak już zmęczone barki strażników. Nie wiem, czy rozmawiał pan z komendantem, ale z informacji, które mi przekazał, inny niż normalny grafik zajęć obowiązywać ma mnie dopiero od następnego patrolu. Tak, więc obowiązek transportu leży dziś jak najbardziej w naszych rękach.- zaśmiał się szczerze Gabriel.

- Och, raczy pan elf wybaczyć, może nie zna pan tutejszych obyczajów. Pewnie to zadanie uwłacza pańskiej godności. Ale mogę nawet zacytować panu słowa komendanta, które zapamiętałem „odmaszerować na ostatni patrol”. A patrol to patrol, jaki by nie był. Haha. – zaśmiał się jeszcze raz Gabriel, uśmiechając się w stronę elfa.

-Wiem, że to trudna robota i nie wszystkim się chce ją wykonywać, ale ktoś musi.- dodał puszczając oko do swojego rozmówcy.
 
Mortarel jest offline