Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2008, 13:02   #12
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
"Elf1 - Witajcie, poczciwi mieszkańcy..."

Buahahaha. 1 Żaden z tych ludzi nie wygląda mi na przyjaźnie nastawionego, co więcej spojrzenia niektórych świadczą, że najchętniej coś by mi złego robili. A ja mam ich zaczepiać, odrywać się i prowokować do zaczepek?? Nie dzięki.
2 O czym mam rozmawiać z elfem? Nie wiem jak długo z nim podróżowałem ani gdzie, przecież nie będę się go o to wypytywał.
3 "Tak w ogóle to gdzie wy chcieliście wychodzić w burzę i na dodatek prawie w nocy? Ponadto, dopiero co do tej karczmy weszliście... "

Dobre pytanie, MG jednak nocy nie opisał, jedynie deszcz i szarugę. Pomijając to, jedyną osobą która wychodzi jest osoba pisząca w pierwszej osobie. Więc jak widać pierwsza osoba od głupstw nie ratuje. Pozatym co tu się dziwić że gracze się rochodzą, skoro MG nie przedstawił nikomu po co właściwie w tej karczmie siedzi.

To zaś moja propozycja jak mogłaby ta sesja wyglądać:

http://lastinn.info/sesje-rpg-warham...-psuje-11.html ([Warhammer II edycja] Zło kroczy ulicami. Coś się psuje.)

Natomiast szkoda moich nerwów, skoro MG nie zmienił zdania to proszę raz jeszcze o wykreślenie mnie z sesji, sam nie mam jak się usunąć, mogę co najwyżej już nic nie pisać i tak właśnie zrobię.
 
Eliasz jest offline