Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2008, 13:28   #24
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Zgłaszam swoją chęć do gry na wstępie jednak musę się zapytać o sposób opisu postaci w czasie sesji, ma być pierwszoosobowy czy trzecioosobowy? Nie chciałbym przechodić dejavu jeśli się okaże że po zrobieniu postaci i zaakceptowaniu jej przez MG, po wstępie, okajuje się ze mam robić dwu trzylinijkowe opisy w osobie pierwszej. Za takie coś z góry dziękuję. Pozegnałem się z konkurencyjną sesja, więc mogę spróbować tutaj poznać las Dharkfal ( czy jak mu tam) o ile nów opis pierwszoosbowy nie popsuje mi szyku.

Postacie do ewentualnego wyboru prze MG w zależności od potrzeb i dopasowania w sesji: elf Lilawander uczeń czarodzieja , halfling Tupik - zielarz, ewentualnie postać araba wojownika
 
Eliasz jest offline