Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2008, 13:49   #103
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Dekares zaczął się zbierać do wyjścia, zebrał swoje rzeczy po czym sprawdził czy miecz gładko wysuwa się z pochwy, następnie odwinął zamek swojej rusznicy spod naoliwionego płótna i sprawdził cały mechanizm. Co prawda zgodnie z prawem rusznica była rozładowane ale wolał wszystko sprawdzić.

-To prawda że w Armii tyle nigdy bym nie dostał, ale tam wszystko było jasne i uczciwe a mi się nie uśmiech rabować grobów, popraw mnie jeśli się pomyliłem i nie o to chodzi-mówił zadziwiająco
spokojnie i cicho, końcówkę mówił wyjątkowo sarkastycznie i jadowicie.

Za nim Dante miał szansę odpowiedzieć machną ręką i powiedział:

-chodźmy już do tej karczmy tam zdecyduje, a co do bezpieczeństwa to po coś z Tobą idę prawda?-chciał uciąć rozmowę, kłótnia nie była im potrzebna, szczególnie w domu zleceniodawcy zadania które miałoby być tematem kłótni.

Pospiesznie żegnając się z domownikami(spotkanymi podczas marszu do drzwi)wychodząc, jeśli to konieczne czeka cierpliwie na Dantego na ulicy.
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines
Waylander jest offline