Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2008, 17:08   #105
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Mag ze zdziwieniem spojrzał na uczonego.
-Imponująca wiedza. Choć wstyd mi się do tego przyznać, to nie wiem dokładnie jak to się powinno wyrabiać. Tutaj w kolegium problem komponentów rozwiązywany był na zasadzie: "Idź do magazynu i przynieś to lub to." A gdy moim nauczycielem był jeszcze mój ojciec to on zajmował się zakupem potrzebnych przedmiotów do swej pracy. Tak czy inaczej będzie prosty sposób by się przekonać o tym czy się nada. Jeżeli będzie odpowiednie i spróbuje użyć magii to strzałka niezależnie od rezultatu powinna się zwęglić, w innym przypadku nic się z nią nie powinno stać. Chociaż uważam, że każde drewno się nada. Składnikiem zaklęcia światła jest kropla zwykłej oliwy. A tańce, rytualne zaśpiewy i inne takie cuda to bardziej domena kapłanów.- Na twarzy Thomasa pojawił się ironiczny uśmiech
-Jak dobrze pamiętam, składnik jest...- Przerwał szukając w myślach jakiegoś łatwego odniesienia.-jak swoista matryca. Dzięki której łatwiej jest ukształtować energie w zamierzony efekt. Choć o to wszystko lepiej zapytać jakiegoś magistra kolegium złota lub światłości. Oni głownie zajmują się podobnymi badaniami, z wskazaniem na tych pierwszych. I czy ty na pewno nie jesteś członikeim kolegium złota? Jak narazie wydajesz się świetnym kandydatem.
 
Matyjasz jest offline