Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2008, 21:32   #47
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
tak, oj ja niedobry mg niedobry

Wiem, już od wtorku miał być mój post a na Cyrku dalej pustka. Bardzo Was przepraszam, ale nie wyrobiłam się czasowo. W Rzeszowie, w którym spędziłam weekend z netem krucho, a teraz cierpię na chorobę współczesnego człowieka czyli postępowy brak czasu.

Co więcej nic nie świadczy o tym, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Daltego nie ma mnie na gg i tutaj wpadam okazyjnie, ale żeby napisać to już gorzej.

Zakładam, że posty mają być na wysokim poziomie, dlatego nie napisałam żadnego zapychacza.

Więcej poślizgów nie będzie, ale musicie jeszcze na mój post poczekać do jutra.

Jutro siedzę cały dzionek na uni, więc odpocznę wieczorem pisząc Cyrk ;]

Oświadczam zainteresowanym, że ŻYJĘ mimo wszelkich wątpliwości.

Do jutra

Nika ;]
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline