Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2008, 22:05   #36
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Po kolei:
Nie ukrywam, że Glyph oraz Lhianann kontaktowaliście się ze mną od początku rekrutacji, dyskutowaliście nad darem. A i pomysły macie świetne więc jeśli tylko wasze karty się pojawią u mnie na mailu to już zapisani jesteście na listę. Mało tego Glyph ma Połączenie dusz z graczem co do którego pokładam wielkie nadzieje, że nie rozwali mi sesji a wręcz doda jej swoistego uroku tak rudaad doczekać się karty już nie mogę ( gdyby ktoś pytał, tak mam słabość do kobiet )

Jak tylko grabi podeśle odpowiedź na mojego maila to zostanie dołączony do sesji.

Corran, karta jest słaba.

EDIT:
No i grabi dosłał odpowiednie dane, tym samym wpisuje go na listę. Jakbyś chciał możesz opisać w tym temacie koncepcje postaci oraz daru inni pewnie chętnie poczytają z kim będą mieli okazje pograć.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 12-11-2008 o 22:31.
kabasz jest offline