Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2008, 20:06   #8
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dopatrzyłem się trochę błędów. Tzn. poza takimi polski błędzikami to jest jeszcze nazwa: według mnie, książki, filmu, gier itp. są to HarAdrimowie nie HarDrimowie... Ale to nie umniejsza mojego zainteresowania sesją. Tylko uprzedzam, że jestem poniekąd znawcą Tolkienowskiego świata tak więc wymagam od Ciebie dobrego poprowadzenia sesji. Aby mi tu nie obrzydła natura Śródziemia
A czy sesja będzie się ograniczać do Ithilien i Gondoru czy może zawędrujemy pod Angmarskie ziemie, Kraj Spustoszony przez Smauga, a może spokojny Hobbiton?

PZDR

Crassus
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm

Ostatnio edytowane przez Crassus : 13-11-2008 o 20:08.
Crassus jest offline