Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2008, 20:51   #30
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Zgłaszam się oficjalnie. Kropka. Cóż... póki co o mojej chęci wzięcia udziału w sesji wiedziałem tylko ja sam... mam nadzieję, że wyrobię się z KP do niedzieli.

W kwestii oryginalności naszych postaci... Rozumiem, że nie chodzi o ćwierć-demona-ćwierć-smoka-ćwierć-drowa-ćwierć-pokemona. A tak na serio, to chyba oryginalna osobowość i nie do końca zwyczajna przeszłość wystarczą, prawda? Chodzi mi o to, że oryginalność mojej postaci nie będzie polegała na posiadaniu przez nią jakichś niezwykłych zdolności... chyba.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline