Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2008, 22:15   #44
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
- Ale to nie będzie trudne...? - zapytał drżącym głosem Izmir Shayna. - Bo wiesz... czasami legendy przesadzają... mam alergię na wiele rzeczy i dużo szczęścia... i... eee... W ogóle jestem beznadziejny, a ludzie mnie bardziej nienawidzą. No, tak po prostu.-
Sir Archie podrapał się po głowie w zamyśleniu. I dodał.- Udajemy się do ciemnego lasu by uwolnić księżniczkę z rąk krwiożerczych banitów...To chyba będzie troszkę trudne.-
Słowo krwiożerczy nie było chyba najlepszym zwrotem. Izmir Shayna omal nie zemdlał.
- No, ale ty tu idziesz jako pomoc, potrzebuję giermka, nie zastępstwa.-dodał pocieszającym tonem głosu sir Archibald, biorąc jego słowa za przejaw skromności.
-Więc główne siły wroga uderzą we mnie, nie w ciebie. No i choć wie, że chętnie staniesz z nimi do walki i w ogóle. To wolałbym byś tego nie robił, uwalnianie księżniczek z rąk smoków, to zadanie błędnego rycerza.- dokończył swą wypowiedź sir Archie.
- Tto bbędą jakieś smooki?- wyjąkał Izmir.
- Nie, raczej nie, tym razem to tylko księżniczka w łapach banitów.- rzekł w odpowiedzi Archibald klepiąc juki konia, z których dobiegło nerwowe gdakanie.- Ale w przyszłości, kto wie?-
Sir Archie wsiadł na konia i rzekł do Izmira.- Czekam maści przy głównej bramie, pół godziny wystarczy ci chyba na zebranie rzeczy swych i pożegnanie z wielbicielkami, co Izmirze Shayno?-
Po czym ruszył, jak na dzielnego bohatera przystało, w stronę zachodzącego słońca...Niestety słońce odmówiło w tej materii współpracy...i nadal znajdowało się na wschodzie.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline